Hizmetlerimiz

Siz işinizi büyütmeye odaklanırken, biz satışlarınızı arttıralım...
SEM

Tüm arama ağı, görüntülü, video ve mobil reklam kanallarında (Google, Bing, Yandex, Yaani, Baidu) reklam hesaplarınızı yönetelim.

SEO

Reklamlar kadar organik trafik ve satışlarda önemlidir. Sizi arama motorlarında ve site içi aramalarda yukarılara taşıyalım.

Social Media Ads

Sosyal medya kanallarında (Facebook, Instagram, LinkedIn, Tiktok vb.) reklam hesaplarınızı yönetelim.

Analytics & Optimize

Mobil uygulama ya da web sitenizde gerekli testleri ve optimizasyonları yaparak, kullanıcı davranışlarını ölçümleyip verimliliği arttıralım.

The Power of AI

Yeni geliştirilmiş yapay zeka uygulamalarını kullanarak daha az harcama yapıp, daha yüksek performans elde etmenizi sağlıyoruz.

Size uygun en iyi otomatik teklif stratejilerini belirler.

Target ROAS ile hedeflerinize kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

İlgili anahtar kelimeleri tespit eder, kalitesi düşük ve ilgisi olmayan anahtar kelimelerde sizi uyarır.

Hedef kitle optimizasyonunu yapar ve her hedef kitleye özel otomasyon kuralları oluşturur.

Bilgi Alın

Bize aşağıdaki form aracılığıyla hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

info@joykek.com adresine mail atarak da bize ulaşabilirsiniz.
Joykek Hizmetler - SEM (Search Engine Marketing) Performans Pazarlaması

SEM (Search Engine Marketing) Performans Pazarlaması

Arama motorlarında oluşturduğumuz performans reklam kampanyaları bu alanda yer alır. Burada daha ilgili hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşabiliriz. Belirlediğimiz keywords yani anahtar kelimelerle talebin en yoğun olduğu gün ve saatlerde kullanıcılara ulaşır ve ilgili reklamın başarıya ulaşmasını sağlarız. Hedef kitle optimizasyonları, reklam kampanya optimizasyonları günlük olarak yapılan iştir, genelde reklam bütçesinin büyük bir kısmını performans pazarlaması kullanır.

SEO (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu

Reklamdan ayrı olarak, organik yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlayacak iştir. SEO, sürekliliği olan bir iştir ve reklam gibi değildir. Reklam bütçenizi kapattığınız an gösterimleriniz de kaybolur ancak SEO ile başarıya ulaşıldığı taktirde algoritma güncellemelerini takip etmeniz durumunda sürekli ilk sıralarda yer alabilir ve müşterilerinize organik olarak ulaşabilirsiniz. SEO çalışmaları, tüm arama motorlarını kapsar ancak genellikle Google ağırlıklıdır. Google Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru sayfasıdır.

Joykek Hizmetler - SEO (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu
Joykek Hizmetler - Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamlarını kullanarak daha detaylı hedef kitleye ulaşabilir ve düşük rakamlarla reklam gösterimi ve dönüşümler elde edebiliriz. Sosyal medya reklamlarında oluşturulan hedef kitle, paid search yani arama ağı kampanyalarında oluşturulan hedef kitleye göre daha kapsamlıdır. Burada genellikle remarketing yani yeniden pazarlama kampanyaları oluşturulur ve web sitemizi ziyaret etmiş kullanıcılara yeniden onların sosyal medya hesaplarında reklam gösterimi yapabiliriz.

Analizleme, Ölçümleme ve Optimizasyonlar

Ölçümlenemeyen hiç bir çalışma tam anlamıyla başarılı olmuş sayılamaz. Ölçüm ve analizleme konularında kullandığımız araçlar sayesinde sizlere dinamik raporlar hazırlıyoruz ve bu raporlara tüm cihazlardan ve her yerden ulaşabilme imkanı veriyoruz. Dolayısıyla yapılan tüm çalışmaların sonucunu anlık olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca buna ek olarak mobil uygulama ve web siteleriniz üzerinde A/B optimizasyonları ve çalışmaları yapabiliriz. Landing Page geliştirme stratejileri ile de anahtar kelimelerin kalite puanını arttırıp daha az tıklama başına maliyet ödemenizi sağlayabiliriz.

Joykek Hizmetler - Analizleme, Ölçümleme ve Optimizasyonlar
Hizmet Verdiğimiz Markaları Görmek İçin Tıklayın