Satış Kanallarınızı Arttırın

Ürünlerinizi internet üzerinden pazarlamanın yolları arasında e-ticaret web sitesi oluşturmak ya da birçok kişinin tercih ettiği bir yöntem olan sanal pazar yerlerini değerlendirmek yer alır. E- ticaret için web sitesi açmak, birçok farklı detayı da beraberinde getirdiği için, ilk aşamada sanal pazar yerlerinden faydalanmak daha ideal bir seçenektir. Ürünlerinizi müşterilerle en iyi şekilde buluşturabilmek için sizler de sanal pazar yerleri danışmanlık hizmetlerini tercih edebilir, satış işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Pazar Yerleri Danışmanlık Hizmetleri
nedir?

Sanal Pazar Yerleri Danışmanlık Hizmetleri Size Hangi Avantajları Sağlar?

E- ticaret için sanal pazar yerlerini tercih etmek, birçok açıdan daha avantajlıdır. Sanal pazar yerlerinden faydalanmak için teknik bir altyapı ve ödeme işlemleri için özel bir altyapı oluşturmanız gerekmez. Özellikle e-ticaret konusunda deneyim sahibi olmayanların sıklıkla tercih ettiği sanal pazar yerleri, ürün satış işlemlerine daha hızlı bir şekilde başlayabilmenize olanak tanır. Sanal pazar yerleri danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak sizler de ürünlerinizi en kısa sürede müşterilerinizle buluşturma adımına geçebilirsiniz.

E-ticaret sitesi oluşturmak, teknik altyapının yanı sıra site kurulumunu ve yönetimini, ödeme yöntemi entegrasyonunu ve site bakım işlemlerini de beraberinde getirir. Bu teknik detayları tamamlama süreci, uzun bir süre boyunca çalışma gerektirebilir. Aynı zamanda yeni kurulan bir e-ticaret sitesi, marka bilinirliği açısından da eksik yönlere sahip olabilir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerin yeni kurulan bir e-ticaret sitesine güvenmesi, zaman alabilen bir durumdur. Bu nedenle var olan sanal pazar yerlerini tercih etmek, birçok firma için daha avantajlıdır.

Sanal pazar yerleri danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak, ürünlerinizi belirli adımları takip ederek müşterilere ulaştırabilmeniz için destek olur. Alışveriş için sanal pazar yerlerini tercih eden hedef kitleniz ile doğru bir bağlantı kurabilmenizi kolaylaştıran bu hizmeti tercih ederek sizler de belirli bir süreç sonucunda satışlarınızı arttırabilir, yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Marka bilinirliği, müşteriler ile kurulan güven ilişkisi açısından oldukça önemlidir. Hedef kitle olan müşterilerle güvene dayalı bir ilişki kurmak için marka bilinirliği oluşturmak, markanızın tercih edilebilirliğini arttıran en önemli unsurlardan biridir. Bu sayede markanızın hedef kitlenizin yanı sıra diğer müşterilerle de temasa geçebilmesini mümkün kılabilirsiniz. Sanal pazar yerleri aracılığıyla başarılı satışlar gerçekleştirerek marka bilinirliği oluşturduktan sonra kendi e-ticaret sitenizi kurma girişiminde bulunmanız daha doğru bir hamledir.

Sanal pazar yerleri danışmanlık hizmetinden yararlanmanız sonucunda, birçok farklı site üzerinden kendi ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen sanal pazar yerlerinden olan N11, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Trendyol gibi internet alışverişinde farklı yaş gruplarını kapsayan hedef kitlelere ulaşabilirsiniz. Sanal pazar yerleri danışmanlık hizmeti ile satış yapmak istediğiniz sitelerde mağaza oluşturabilir, marka bilinirliğiniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

Hangi Sanal Pazar Yerlerine Hizmet Veriyoruz?

Aşağıda ki sanal pazar yerlerinde aktif olarak danışmanlık ve yönetim hizmeti vermekteyiz.

  • Amazon,
  • ETSY,
  • Zalando,
  • Trendyol,
  • n11,
  • Hepsiburada

Bu sanal pazar yerlerinde mağaza açılışı ve mağaza yönetimini gerçekleştirebilir ve satışlarınızı arttırabiliriz.

Sanal Pazar Yerleri

Mevcut Mağazam Var Geliştirebilir miyiz?

Evet, mevcut mağazanızı geliştirebilir, mağaza puanınızın ve satışlarınızın artmasına yardımcı olabiliriz.

Bu hizmetimizle ilgili bazı blog içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Neden Joykek?

Yenilikçi
Yenilikleri ve güncellemeleri takip ederek markanıza uygun reklam modellerini sizlere sunuyoruz.
Profesyonel
Alanında uzman ekip ve tutkulu liderler ile işimizi en iyi şekilde teslim etmeye odaklanıyor ve mutlu müşteriler biriktiriyoruz.
Eylem Odaklı
Stratejik düşüncelerimizi teste tabi tutuyoruz. Başarıları ölçmek için akıllı hedefler ve ölçümler kullanıyoruz.
Neden Joykek?